Мы находимся по адресу:
г. Киев, ул. Ярославская, 21 (вход со двора)
Режим работы: Пн-Вс 10:00 - 19:00
Вс - работаем по предварительному звонку
(044) 331-03-92
(099) 731-78-83
(097) 380-78-91
контакты

Трудности и проблемы при монтаже

Главный

Спальня

Труднощі і проблеми при монтажі кондиціонерів
У статті про стандартний монтаж кондиціонера ми досить докладно описали всі нюанси, які можуть виникнути при встановленні побутовий спліт-системи. Але дуже часто доводиться стикатися з ситуацією, коли якась дрібниця змушує ускладнювати схему монтажу, а, отже, і його вартість. У цій статті ми постараємося розповісти про основні ситуації, що змушують відхилитися від стандартної схеми установки кондиціонера.

Найпоширеніша і найбільш типова ситуація — в приміщенні, де встановлюють кондиціонер, не просто вікно, а двері на лоджію. Це означає, що просто пробурити стінку на вулицю вже не вийде, так як, пробуривши отвір, ми потрапляємо на балкон. В цьому випадку є два виходи. Перше: якщо конфігурація дозволяє лоджії, проробити отвір по діагоналі і все-таки вийти на вулицю. Єдиний мінус цього варіанту — є досить велика ймовірність при бурінні потрапити в потужний прут арматури.Щоб пробити або обійти перешкоду, знадобиться досить довго бурити в одній точці в різних напрямках. Це може викликати появу тріщин в кутку або навіть обсипання тиньку. Такі речі відбуваються досить рідко, але таку ймовірність не можна не враховувати. При цьому тут немає ніякої провини монтажника. Бувають ситуації, коли навіть професіонал не зможе зробити дива. Зате в більшості випадків досить швидко вдається вийти на вулицю без особливих проблем. В цьому випадку ми маємо чистыйстандартный монтаж, і нічого крім заявленої ціни доплачувати не доведеться.

Але буває, що сусіднє приміщення належить сусідам, і під їх вікно повісити зовнішній блок кондиціонера звичайно ж не вдасться. В цьому випадку доведеться вести трасу в коробі з лоджії. При цьому треба враховувати, що короб з трасою не можна прокладати строго горизонтально, так як дренажна трубка повинна мати постійний нахил. Така зміна схеми монтажу є досить поширеним відхиленням від стандартного варіанту. Наш менеджер проконсультує Вас, які дрібниці необхідно буде врахувати у Вашій ситуації, і як ці дрібниці вплинуть на вартість установки.Щоправда, є ще третій варіант — все те ж саме, як і в останньому випадку, тільки прокласти трасу не всередині лоджії, а зовні. Але практика показує, що стіна лоджії як правило не дозволяє цього зробити.

Також досить часто доводиться виконувати установку кондиціонера в два етапи. Так, наприклад,якщо Ви вирішили встановити кондиціонер під час ремонту, то доцільніше зробити двоетапний монтаж з штроблением стін і вмуровыванием в них міжблокових комунікацій спліт-системи. Як правило, переважна більшість монтажів восени і взимку — двоетапні. Для двохетапного монтажу кондиціонера установники двічі виїжджають на об'єкт.Перший раз — в той момент, коли в квартирі ламаються, зводяться, штробятся стіни, одним словом в квартирі багато пилу і будівельного сміття і ще одна гора битого бетону не вплине на загальний хід ремонту. При цьому проробляється штроба — канал або траншея в стіні глибиною близько 6-10 см і шириною 6-8 см. По можливості канал потрібно робити глибше. Це для того, щоб у подальшому зменшити вірогідність випадкового пошкодження замурованих комунікацій під час свердління стіни, наприклад, щоб повісити картинку або ще що-небудь. Купити все можна тут.

Як один із шляхів запобігання такої аварії (а її усунення потребує заново розкрити трасу, запаяти пошкоджену трубу, видалити все повітря з контуру і заново заправити кондиціонер хладоном) рекомендуємо вимагати у Вашого менеджера схеми прокладки траси і кабелю живлення. Далі пробурюється отвір на вулицю, встановлюється закладна гільза, укладаються труби, кабелі, закріплюються всередині каналу. Потім вивішується зовнішній блок і проводиться підключення до нього всіх комунікацій. На цьому перший етап установки кондиціонера завершений.Ваші ремонтники заново виведуть стіну, і Ваші гості ніколи не здогадаються, що всі кабелі і труби сховані в стіні. Другий етап монтажу спліт-системи проводиться в той момент, коли Ви вже практично закінчили ремонт і точно знаєте, що більше не ризикуєте забруднити внутрішні блоки фарбою або клеєм або забити їх пилом. Монтажна бригада, використовуючи промисловий пилосос, акуратно навішує внутрішній блок кондиціонера, приєднавши кабелі та труби. Далі з герметичною траси відкачується повітря з допомогою вакуумного насоса (вакууматора) і запускається хладон. Всі.Кондиціонер запускається, тестується у всіх режимах, Вам пояснюють елементарні правила користування та догляду за кондиціонером, підписуються документи, і Ви — щасливий власник новенького кондиціонера.

Ще один момент, який обов'язково необхідно враховувати, плануючи встановити кондиціонер в ремонтованій кімнаті. Зверніть увагу на різницю в прокладанні трубопроводу при установці кондиціонера на лівій і на правій стіні. Ця різниця викликана тим, що підведення трубопроводів при двохетапному монтажі обов'язково повинен підводитися до внутрішнього блоку ліворуч.Штуцери для приєднання комунікаційних труб виведені на задній стороні внутрішнього блоку справа наліво, і якщо при стандартному монтажі можна вигнути штуцера в будь-яку сторону і в разі необхідності заховати в коробі, то при прихованому монтажі такої можливості немає. Ця особливість стосується спліт-систем всіх марок, виробники різного устаткування поступово стали дотримуватися аналогічної конфігурації. Тому установка кондиціонера на лівій стіні Вашої кімнати буде коштувати трохи дорожче, ніж на правій.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Контакты

НАШ АДРЕС:

г. Киев, ул. Ярославская 21 (вход со двора)ТЕЛЕФОНЫ:

(044) 331-03-92 (099) 731-78-83(097) 380-78-91(050) 638-29-28Е-mail: graziashtory@gmail.com